Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

výhradně zastupujeme 1

TARU MARTANI – INDONESIE
Od roku 1918 vytváří firma TARU MARTANI speciální receptury míchání tabáku, aby mohla vyrábět doutníky se širokou škálou chutí, které by uspokojily požadavky milovníků doutníků. V současnosti vyrábí firma TARU MARTANI 14 druhů doutníků, známých na celém světě jako např. Cigarillos, Seňoritas, Panatella, Slim Panatella, Half Corona, Corona, Super Corona, Mundi Victor Boheme a Royal. Tyto druhy se staly slibnou exportní komoditou. Jejich dodávky směřují mimo České republiky do Holandska, Belgie, Německa, Spojených Států a Asie.
Při výrobě doutníků TARU MARTANI je používán hlavně tabák, pocházející z oblastí Besuki, Jember a Východní Jávy. Jeho název je JAVA BESUKI. Jeho chuť je dominantní a má hnědo-černou barvu. Používá se na vázací list a na obalový list. Náplň je kombinací tabáků Java Besuki, Havana, Dominican a Brazil. Unikátním prvkem doutníků Taru Martani je ruční výroba každého doutníku.
Kolekce doutníků Taru Martani
Vedoucími druhy doutníků jsou z celé řady Taru Martani hlavně 4 následující druhy: Senator, Mundi Victor, Adipati, Ramayana.

 

Doprovodný obrázek

SENATOR

Taru Martani vyrábí již od roku 1918, doutníky stejné velikosti a tvaru jako je v současnosti nazýván Senator. Oficiální název Senator byl tomuto doutníku dán až v roce 1952.

 

Doprovodný obrázek

MUNDI VICTOR

Stejně jako Senator, byl Mundi Victor Boheme vyráběn již od roku 1918, ale pod jiným jménem. Současný název Mundi Victor Boheme získal tento doutník až v roce 1952.

 

 

Doprovodný obrázek

ADIPATI

První Indonéské jméno Adipati bylo této řadě dáno v roce 1972. Doutníky Adipati byly hned od počátku vyráběny ve čtyřech velikostech:
Adipati Super Corona, Adipati Panatella, Adipati Slim Panatella and Adipati Half Corona.

 

Doprovodný obrázek

RAMAYANA

Ve stejném roce (1972) vznikla také řada Ramayana. Ta je vyráběna ve velikostech
Ramayana Corona, Ramayana Super Corona, Ramayana Senoritas a Ramayana Cigarillos.
Celkem: 0,- CZK
K pokladně

Přihlášení nebo registrace

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2023